Created by mfoley4 คณิตศาสตร์ ประถมศึกษา ป.2 (ประถมศึกษาปีที่ 2) เวลาและเงิน English คำแนะนำของผู้เขียน which item costs more My Google Classroom Courses × Connected account: Change account 0 classes selected (0 students total) Quick Access Select all classes (0 classes) All Classes Loading courses... ยกเลิก Share Share to selected Course __COURSE_NAME__ __STUDENT_NAME__ (__STUDENT_EMAIL__) Which costs more ดาวน์โหลด Active — user can report Report this worksheet Worksheet Validation Check my answers Emails my answers to my teacher ชื่อเต็ม Group/level วิชาเรียน Teacher's email or key code Close ส่งข้อมูล Your answers have been sent to your teacher. Good luck! OK We encountered an error submitting your answers. Please try again. OK โฆษณา | ใช้งานแบบไม่มีโฆษณา Created by mfoley4 คณิตศาสตร์ ประถมศึกษา ป.2 (ประถมศึกษาปีที่ 2) เวลาและเงิน English คำแนะนำของผู้เขียน which item costs more สำรวจแผ่นงาน TIEMPO Math 2nd grade TIEMPO Time and Money - Math RELLENAR SOPA DE LETRAS Euros Math 2nd grade Euros Time and Money - Math ARRASTRA EL OBJETO QUE PUEDES COMPRAR CON LAS MONEDAS النقود Math 2nd grade النقود Time and Money - Math عد النقود للصف الثاني Comprar Math 2nd grade Comprar Time and Money - Math Elegir las monedas correctas para comprar