Created by mfoley4 Math Elementary 3rd grade Time and Money English Author's Instructions find total price of food order My Google Classroom Courses × Connected account: Change account 0 classes selected (0 students total) Quick Access Select all classes (0 classes) All Classes Loading courses... Cancel Share Share to selected Course __COURSE_NAME__ __STUDENT_NAME__ (__STUDENT_EMAIL__) Find the price Wendys 5 Download Worksheet Validation Check my answers Emails my answers to my teacher Full name Group/level School subject Teacher's email or key code Close Submit Your answers have been sent to your teacher. Good luck! OK We encountered an error submitting your answers. Please try again. OK Advertisement | Go Ad Free Created by mfoley4 Math Elementary 3rd grade Time and Money English Author's Instructions find total price of food order Explore Worksheets Easy Fast Food Math Math 3rd grade Easy Fast Food Math Time and Money - Math Add the cost of the food and figure out the change. Ayo Berlatih Math 3rd grade Ayo Berlatih Time and Money - Math Ayo Berlatih Find the Price McDonalds 6 Math 3rd grade Find the Price McDonalds 6 Time and Money - Math total a food order Next Dollar Up Math 3rd grade Next Dollar Up Time and Money - Math round to next dollar