New: Give students instant feedback with Practice Mode Learn how
$1.99/month with a free account - sign up in seconds.
Most Popular
Newest
Oldest
A-Z
Z-A
Grammar - ESL
L-Imperattiv
jiena, inti, huwa, hija, aħna, intom, huma
fuq/taħt/quddiem/bejn/ġol-
Vocabulary - ESL
Put the vowels in the spaces
Imla l-vojt bil-particelli
Agħżel it-tajba
Speaking - ESL
Aqsam f'sillabi
grammar practice
Ikteb il-verbi fil-preżent
Mexxi l-kliem fil-post it-tajjeb
Reading - ESL
assessjar tal malti
Poġġi l-kliem
Aġġettivi - Maskil u Femminil
Taħrig il-fehem dwar Harry Potter
Malti għ u h
Il-passat huwa x'għamilt il-bieraħ.
Addition and Subtraction - Math
qabbel in-numru mal-kelma
Isma' u għaqqad
Ġranet, Xhur u Staġuni
Agħżel il-konsonanti t-tajba
Ikteb il-plural.
ħares lejn l-istampa u agħfas din, dan jew dawn
Maltese
Aqra s-sentenzi u wara wieġeb il-mistoqsijiet.
Ikteb l-imperattiv